Heavenly kid - Bichon Havanais Kennel

Krátka 372
Malé Dvorníky
92901
+421 905 914 948
angelika.reszutyik@gmail.com

Naše fenky - Our bitches

Balbina z Vinného domu - RETIRED

Zakladateľka chovateľskej stanice je náš prvý havanský psík Balbina z Vinného domu. Balbina bola uchovnená v apríli 2012. Je to čierno-biela fenka s veľmi dobre vyvinutým materským pudom. Ona sa stará o našich ďalších psíkov, ona ich "zavádza" do spoločnosti. Je trocha zdržanlivejšej povahy, ale keď sa jej pozriete do očí ...:-)

Founder of our kennel is our first Havanese girl Balbina z Vinného domu. She is a black & white female with well-developed maternal instinct. She takes care of our other dogs, she introduces them to the „society“. She is a bit reserved personality, but if you look into her eyes...:-)

              

C.I.B., SKCH, SKGCH, SKSCH, HCH, HGCH, HSCH  Királyerdei-Bársony Janka, Klubový šampión/Club champion 2014, Klubový grandšampión/Club Grandchampion 2015, 3.TOP Sučka/Female 2015 - RETIRED

Naša mladšia fenka Janka pochádza z maďarskej chovateľskej stanice Királyerdei-Bársony kennel. Z Janky je dnes vznešená dáma, ktorá sa predvádza v kruhu s eleganciou sebe vlastnou. 

Our younger girl Janka comes from a Hungarian ´Királyerdei-Bársony´ kennel. Janka is a noble lady at the present time, who is showing herself in the ring with a lot of elegance. 

C.I.B., HJCH, CZJCH, SKCH, HCH, PLCH, CZCH, SKGCH, HGCH, SKSCH, HSCH, ÁBE Club CH Királyerdei-Bársony Szamba, 2.TOP Suka/Female BKS 2017   

Szamba pochádza tiež z chovateľskej stanice Királyerdei-Bársony. Je to náš malý čierny diabol so stále nabitou baterkou...

Szamba comes also from Királyerdei-Bársony kennel, she is our little black devil with always charged battery...

 

C.I.B., SKJCH, HJCH, CZJCH, SKCH, HCH, CZCH, HRCH, PLCH, SKGCH, HGCH, HSCH Ivy Zipetik, Klubový šampión/Club champion 2020

Ivy pochádza z Českej republiky, z chovateľskej stanice Zipetik. Svoju premiéru mala v júli 2018 na medzinárodnej výstave vo Veľkej Ide. Od tej doby sa veľa naučila, v kruhu sa predvádza, ako kráľovná.

Ivy is coming from Czech Republic, from kennel Zipetik. She had her premiere in July 2018 at International dogshow in Veľká Ida. From that time she learnt a lot, she is showing herself as a queen.

 

Baby CH SK, Baby CH H, SKJCH, HJCH Gina Heavenly kid

Naša najmladšia sučka je vlastný odchov, rodičmi sú Ivy Zipetik a Bernardo Heavenly kid. Gina mala svoju premiéru v júli 2021 na medzinárodnej výstave v Nitre a na svoj vek sa predviedla ozaj bravúrne.

Our youngest female is an offspring from my kennel, parents are Ivy Zipetik and Bernardo Heavenly kid. She had her premiere in July 2021 at International dogshow in Nitra and taking into account her age she performed really well in the ring.